Senior UI/UX dizajnér

Hľadáme digitálneho dizajnéra s citom pre detail, ktorý má všetky pixely rozumne usporiadané

Miesto

Bratislava

Skill

Senior

Plat

1400 - 1800 €

Typ

Full-time

Náplň práce

Budeš pracovať hlavne na webových projektoch, či už sú to landing pages, prezentačné weby, webové či mobilné appky a nemalej miere aj e-commerce projekty.

Niekedy treba upratať elementy do dizajnového systému či jednoduchšieho UI kitu. Vždy sa snažíme dodávať digitálne produkty, ktoré fungujú, takže pochopenie správania používateľov a zaužívané patterny by si mal mať v krvi. Nie je nutné aby si priamo participoval na UX výskumoch, ale určite ich budeš mať na stole pred sebou pri tvorbe interface-ov.

Veľmi radi si upraceme myšlienky aj v rámci tímu na dobrom brainstormingu alebo pive. Sem tam sa treba dohodnúť aj s kódermi, kde sú hranice a aké front-endové knižnice sa použijú, takže ak dokážeš pracovať aj s technickými obmedzeniami a feedback od klienta využiť vo svoj prospech či pozitívny zážitok pre koncového používateľa, tak nám rovno napíš, kedy máš čas sa stretnúť.

Koho hľadáme

S digitálnymi produktami už pracuješ aspoň 2 roky a poznáš spôsoby ako cez dizajn znížiť bounce-rate, či naopak zvýšiť mieru konverzií stanoveného cieľa.

Určite nás bude zaujímať tvoje portfólio. Ak sú niektoré tvoje práce v živej prevádzke, kľudne pripoj odkazy. Neboj sa poslať čokoľvek, čo nás môže presvedčiť.

Dokážeš pracovať v tíme, či s viacerými dizajnérmi a marketérmi na jednom projekte. Spoliehaš sa na dáta a insight od klienta a vo výsledku tvojej práce je to cítiť. Rovnako tak vieš projekty v Sketchi upratať tak, aby ich po tebe vedel bez problémov doklepnúť aj ďalší dizajnér. Figma je samozrejme výhodou.

Budeme radi ak ťa celá oblasť UI dizajnu a používateľského zážitku bavia, máš aspoň taký rozhľad, že ťa nezaskočí akákoľvek otázka od klienta či programátora.

V prípade, že si dokážeš projekt naestimate-ovať a potom dodržať deadline, pripravíme aj červený koberec ;-)

Vzdelanie

Relevantná pracovná skúsenosť s 2 ročnou praxou. Ukončený bakalársky stupeň vysokej školy je výhodou. Uvítame aj motivovaných, skúsených samoukov, ktorí sa radi učia a objavujú nové dizajnové princípy. Skúsenosti s Figmou sú vítané. Sketch je must.

Čo ponúkame

Sme mladí a usmiati ľudia a hľadáme niekoho, kto ocení uvoľnenú priateľskú atmosféru. Ponúkame insight do procesov a náš vedúci dizajnu ti odovzdá nemalé know-how, takže sa toho aj veľa naučíš (ideálne ak naučíš niečo aj ty jeho).

Plat

Budeš fakturovať podľa objemu prác, alebo si dohodneme paušál (1400 - 1800 €/mesiac). Môžeš pracovať aj na dohodu alebo TPP. Je to na tebe.

Odkedy ťa potrebujeme

Už môžeš začať.

Keďže sa všetci radi vzdelávame, aspoň raz za rok si vyrazíme na zaujímavú konferenciu alebo si kľudne nejakú vyberieš podľa seba.

Počítač ti netreba, dostaneš u nás MacBook, monitor a licencie na Creative Cloud, Sketch/Figma, MS Office a ďalšie.

Samozrejmosťou sú teambuildingy, homeoffice, sickdays a dovolenky aj pre živnostníkov. Detaily ti vysvetlíme na pohovore.

Sedíme v centre Bratislavy, s električkou asi 50 metrov od officu. Dá sa tu v okolí dobre najesť a sadnúť po práci. Robíme od 9 do 5:30, ale ak radšej vyspávaš alebo naopak skôr vstávaš, ponúkame flexibilný pracovný čas.

Keď je treba si oddýchnuť, radi si zahráme Xbox či stolný futbal. Pre osvieženie si podebatujeme pri dobrej káve alebo čaji. A pre hladošov je tu náš bufet, v ktorom pravidelne nájdeš ovocie, nealko (aj alko😊) nápoje, sladké aj slané dobroty. Spestrením bývajú časté spoločné oslavy narodenín.

Pre naozajstných makačov s vysokými ambíciami máme otvorené dvere aj na kariérny rast či podieľanie sa na úspechoch firmy.

Ako sa prihlásiť?

1. Pošli svoje portfólio a CV

Pošli nám CV a prehľad svojej tvorby a nezabudni ani na body nižšie. Radi sa pozrieme na ukážku tvojej kreativity a napokon sa ti portfólio aj CV zíde.

2. BIO

Daj nám krátke bio o sebe. Opíš sa ako osobu, nie pracovné skúsenosti, ale povahu, ciele, záujmy.

3. Pracovné skúsenosti

Povedz nám o svojich pracovných skúsenostiach, čo si vyštudoval a čo ťa baví, prečo to je relevantné pre Syrup ako reklamnú agentúru?

4. Hobbies

Pod čo ťa baví sa kľudne rozpíš, alebo len uveď kľúčové slová. Čo robíš, keď nepracuješ.

5. Od kedy s tebou môžeme rátať

Napíš nám aj dátum, kedy by si vedel/a nastúpiť.

Senior UI/UX dizajnér

Pošli nám svoje CV

Ak máš otázky, napíš ich do e-mailu, no a vyššie opísané body pošli spracované ideálne vo formáte .pdf na job@syrup.sk s predmetom #UI/UX. Kľudne ty-kaj, píš úprimne a otvorene. Hlavne buď v chille. Tešíme sa na osobné stretnutie.